Сторінка викладача Вронська ЛВ

Вронська Людмила Вікторівна

У 1993 році закінчила хімічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю "Хімія. Викладач хімії". З 1993 по 1994 роки працювала вчителем загальноосвітньої школи. Навчалась і закінчила аспірантуру при кафедрі аналітичної хімії Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю аналітична хімія. У 1999 році під керівництвом доцента Врублевської Теодозії Ярославівни захистила кандидатську дисертацію на тему «Вольтамперометря Ru (IV) в присутності оксикислот і її застосування в аналізі» зі спеціальності 02.00.02 – аналітична хімія. З 1997 по 2000 роки працювала у центральній лабораторії АТ «Галичфарм» на посаді старшого хіміка, пізніше – начальника групи стандартизації лікарських засобів. З 2000 року по теперішній час працює у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського. За час роботи в університеті працювала асистентом, старшим викладачем, доцентом, завідувачем кафедри фармацевтичної хімії. На даний час працює доцентом кафедри фармації ННІ післядипломної освіти і є відповідальним секретарем наукового видання «Фармацевтичний часопис».

У 2006 році закінчила Національний фармацевтичний факультет за спеціальністю "Фармація", кваліфікація – провізор.

Під керівництвом Вронської Л.В. виконано 3 кандидатських дисертаційних роботи зі спеціальності 15.00.03 – стандартизація та організація виробництва лікарських засобів.

Є автором і співавтором близько 130 навчально-методичних та наукових публікацій з яких 1 монографія, 1 нововведення, 9 патентів.

Сфера наукових інтересів – дослідження складу БАР лікарської рослинної сировини, її стандартизація, розробка технології та стандартизація екстрактів й готових лікарських засобів.